359,00 KM
Makita CL106FDW: Snažan usisavač 10,8V, lagan s 2,0 Ah baterijom. Ergonomska ručka, LED osvjetljenje, 0,6L kapacitet. Set s punjačem!
Nema na stanju
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
U setu dolazi 1x baterija BL1020B i punjač DC10WC.
– Lagan, ali velike usisne snage
– Ergonomska ručka s prekidačem za lako uključivanje / isključivanje
– Ugrađeno LED radno svjetlo za veću osvijetljenost rada
Tehničke specifikacije
| Brand | Makita |
|---|---|
| Dostava | Besplatna dostava |
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Napon | 10.8V |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Kapacitet akumulatora | 2,0 Ah |
| Zapremina spremnika | 0,6 l |
| Težina | 1.1 kg |
| Maksimalni podpritisak | 2,6 kPa |
| Maksimalni volumen zraka | 1,3 m³/min |
| Dimenzije | 975 x 100 x 150 mm |
| Punjač | DC10WC |
| Akumulator | 1 x BL1020B |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..