259,00 KM
Makita DCL184Z: Lagan 18V usisivač za dom i vozilo. 3-stepena snage, papirnate/platnene vrećice. Funkcija puhala. Bez baterije i punjača!
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
Z MODEL – ISPORUČUJE SE BEZ BATERIJE I PUNJAČA
Lagan i snažan
Idealno za čišćenje manjih površina,u domaćinstvu i vozilu
Moguća primjena jednokratnih papirnatih, kao i platnenih vrećica za prašinu
Mogućnost upotrebe kao puhala
3 stepena prilagodbe usisne snage
Praktične ručke za nošenje
Tehničke specifikacije
| Brand | Makita |
|---|---|
| Dostava | Besplatna dostava |
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Napon | 18V |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Maksimalni podpritisak | 5,4 kPa |
| Maksimalni volumen zraka | 1,4 m³/min |
| Snaga usisa (1./2./3.) | 5 / 23 / 38 W |
| Kapacitet vrećice za prašinu: tekstil/filter | 0,5 / 0,33 l |
| Buka: zvučni tlak | 68 dB(A) |
| Vibracije: bez opterećenja | 0,4 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 365 x 138 x 202 mm |
| Težina | 2,2 kg |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..