119,90 KM
Graphite 58G150 akumulatorski odvijač s Li-Ion baterijom 7,2 V i max momentom 5 Nm, brzina do 230 o/min. Opremljen magnetnim 1/4″ držačem, podesivom ručkom, LED svjetiljkom i indikatorom punjenja. Vrijeme punjenja 3-5 h, baterija 1500 mAh.
Dostupno uz narudžbu
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
Akumulatorski odvijač GRAPHITE (58G150) s učinkovitom Li-Ion baterijom 7,2 V, ima max moment 5 Nm i brzinu do 230 o/min, što omogućuju brzo i precizno uvrtanje i odvrtanje materijala s različitim svojstvima tvrdoće.
Bušenje je moguće i odvijačem. Alat ima magnetni šesterokutni držač 1/4″ za zamjenu bez upotrebe dodatnih alata. Velika prednost je ručka s podesivim kutom, prekrivena protukliznim materijalom. Umetanje vijaka u uske i tamne prostore olakšava se zahvaljujući baterijskoj svjetiljci. Vrijeme punjenja baterije je 3-5 sati, a punjenje je označeno LED indikatorom. Lagani i ergonomski odvijač savršeno odgovara težim radnim uvjetima, a baterija od 1500 mAh jamči dugo vrijeme rada. Sukladnost s europskim standardima potvrđuje se CE certifikatom.
Tehničke specifikacije
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Garancija | 3 Godine |
| Rok isporuke | 1-2 Radna dana |
| Napon | 7,2 V |
| Vrsta baterije | Li-Ion 7,2 V 1,5 Ah |
| Broj okretaja | 0 – 230 o/min |
| Promjer glave | 6,35 mm (1/4″) |
| Max okretni moment | 6 Nm |
| Dodatna značajka | Svjetiljka |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..