581,20 KM
Graphite PRO bušilica 59GP400, 18V i 2,5Ah Li-Ion baterija s indikatorom i USB priključkom.
Max moment 68Nm, 400/1500 o/min brzina, električna kočnica, LED osvjetljenje, ergonomska i protuklizna ručka. Set: 2 baterije, punjač, kovčeg.
Dostupno uz narudžbu
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
Akumulatorska bušilica 18 V GRAPHITE PRO (59GP400) je profesionalna bušilica s dva zupčanika koja se napaja iz vrlo učinkovite Li-Ion baterije od 18 V i 2,5 Ah.
Baterija je opremljena indikatorom razine punjenja i USB priključkom koji omogućuje punjenje vanjskih uređaja (značajka banke napajanja). Maksimalna brzina vrtnje vretena je 400 o/min u prvom stupnju i 1500 o/min u drugom stupnju. Maksimalni moment je 68 Nm (raspon podešavanja od 1 do 15 plus opcija bušenja). Alat sadrži električnu kočnicu vretena i LED diodu za osvjetljenje radnog mjesta. Ergonomska ručka i optimalna ukupna duljina svrdla omogućuju ugodan rad u svim uvjetima. Ručka i gornji dio tijela presvučeni su protukliznim materijalom za čvrsto držanje u ruci. Planetarni zupčanik izrađen je od visokokvalitetnog čelika. Uređaj je također opremljen potpuno metalnom steznom glavom.
Set alata uključuje dvostrani bit, trasportni kovčeg, 2 Li-Ion baterije 18 V 2,5 Ah i brzi punjač (60 min).
Tehničke specifikacije
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Dostava | Besplatna dostava |
| Garancija | 3 Godine |
| Rok isporuke | 1-2 Radna dana |
| Napon | 18 V |
| Baterija | Li-Ion 18 V 2,5 Ah |
| Broj okretaja | I – 0-400 o/min; II – 0-1500 o/min |
| Raspon brzostezne glave | 1,5-13 mm |
| Raspon regulacije okretnog momenta | 1-15 + bušenje |
| Max okretni moment | 68 Nm |
| Klasa zaštite | III |
| Težina | 1,6 kg |
| Set uključuje | baterija Li-Ion 1,5 Ah |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..