72,80 KM
Makita EFFICUT TCT list kružne pile za uranjanje idealan je za rezanje kompozitnih materijala. Sa prečnikom od 165 mm, provrtnim promjerom od 20 mm i debljinom oštrice od 1,0 mm, pruža precizne i čiste rezove. Ima 24 zuba i debljinu zuba od 1,5 mm, sa specifičnim oblikom zuba ATA. Pogodan je za rezove pod uglom od 15º.
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
Makita EFFICUT TCT list kružne pile za uranjanje idealan je za rezanje kompozitnih materijala. Sa prečnikom od 165 mm, provrtnim promjerom od 20 mm i debljinom oštrice od 1,0 mm, pruža precizne i čiste rezove. Ima 24 zuba i debljinu zuba od 1,5 mm, sa specifičnim oblikom zuba ATA. Pogodan je za rezove pod uglom od 15º.
Tehničke specifikacije
| Brand | Makita |
|---|---|
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| List pile (Ø) | 165 mm |
| Provrt lista pile (Ø) | 20 mm |
| Debljina oštrice | 1,0 mm |
| Količina zuba | 24 |
| Debljina | 1,5 mm |
| Dimenzije R | 15 º |
| Oblik zuba | ATAFR |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..