1.599,00 KM
Makita AN961: Pištolj za čavle s radnim pritiskom od 4,9 – 8,3 bara. Spremnik kapaciteta 225 – 300 čavala, dužina 55 – 100 mm, promjer čavala 2,5 – 3,8 mm. Dimenzija 338 x 153 x 418 mm, masa 5,3 kg. Pouzdan alat za različite građevinske poslove.
Nema na stanju
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
- Visoka izdržljivost za izradu/popravak paleta ili za pakovanje
- Okidanje pištolja pri dodiru omogućava brzo zabijanje čavla, potrebnih za izradu paleta i ostalih pakovanja
Tehničke specifikacije
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Dostava | Besplatna dostava |
| Radni pritisak | 4,9 – 8,3 bar |
| Kapacitet spremnika | 225 – 300 |
| Dužina čavla | 55 – 100 mm |
| Promjer čavala (Ø) | 2,5 – 3,8 mm |
| Buka: zvučni tlak | 97,4 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 98,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 1,5 dB(A) |
| Vibracije: zabijanje čavla u drvo | 5,35 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 2,14 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 338 x 153 x 418 mm |
| Težina | 5,3 kg |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..