1.339,00 KM Original price was: 1.339,00 KM.787,00 KMCurrent price is: 787,00 KM.
Dostupno uz narudžbu
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
Energija pojedinačnog udarca: 7,1 J
Maksimalan broj udaraca: 2.800 u/min
Snaga: 1.100 W
Prihvat alata: SDS-max
- Čekić kombinovani sa dvije funkcije: udarno bušenje i klesanje / štemanje
- Metabo S-automatik sigurnosna spojka: mehaničko odvajanje pogona za siguran rad ako se bušilica neočekivano zaustavi
- Robusno aluminijumsko kućište prenosa za optimalno hlađenje i dug radni vijek uređaja
XXL garancija – 3 godine garancije uz registraciju!
Produžite garanciju kupljenog alata za dodatne 2 godine. Registracija je moguća samo u roku od 4 sedmice od datuma kupovine.
Preduvjet za ostvarivanje XXL garancije je original račun, garantni list i XXL certifikat. Garanciju možete produžiti ovdje
Tehničke specifikacije
| Brand | METABO |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Dostava | Besplatna dostava |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Snaga (W) | 1100 |
| Napon | 220V / 240V |
| Prihvat alata | SDS Max |
| Snaga pojedinog udarca | 7,1 J |
| Max. broj udaraca | 2800 u/min |
| Broj okretaja | 620 okr/min |
| Prečnik bušenja u betonu | Svrdlom do 40 mm Krunom do 105 mm |
| Težina sa kablom | 7,1 kg |
| Dužina kabla | 4 m |
| U setu dolazi | Bočna ručka Graničnik dubine bušenja Mast Transportni kofer |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..