609,00 KM
Makita DUB184ST je visokoučinkovito akumulatorsko puhalo. S 18V LXT napajanjem i kapacitetom do 6,0 Ah, pruža snažan protok zraka do 13,0 m³/min i brzinu od 54 m/s. Lagano i smanjenih vibracija, čini ga idealnim alatom za različite zadatke čišćenja u vrtu i oko kuće. Kompatibilan s raznim kapacitetima akumulatora.
Nema na stanju
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
- Blokiranjem ručice alat će raditi bez da držite prekidač, snagu zraka podesite pritiskom na varijabilni prekidač
- Niska razina buke
- Rupa za vješanje o zid na dnu kućišta
- Poboljšane zaštita od prašine i vode
Tehničke specifikacije
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Dostava | Besplatna dostava |
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja - slobodni hod | 0 – 18.000 min-1 |
| Maksimalni volumen zraka | 13,0 m³/min |
| Maks. brzina zraka | 54 m/s |
| Buka: zvučni tlak | 86,6 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 93,5 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 2,7 dB(A) |
| Vibracije: bez opterećenja | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 825 x 160 x 285 mm |
| Težina | 3,0 kg |
| Punjač | DC18SD |
| Akumulator | BL1850B |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..