459,00 KM Original price was: 459,00 KM.419,00 KMCurrent price is: 419,00 KM.
Makita DUC150Z je visokoučinkovita akumulatorska pila za orezivanje s 18V LXT baterijom. S različitim kapacitetima do 6,0 Ah, pruža dugotrajnu snagu. Opremljena je lancom širine 1,1 mm i dužinom mača pile od 150 mm. Sa brzinom lanca od 8 m/s, osigurava učinkovito piljenje. Sa zapremninom ulja od 0,055 l, omogućuje trajniju upotrebu. Dimenzija 459 x 90 x 249 mm i masom od 2,0 kg, nudi praktičnost i jednostavnost upotrebe. Uz minimalne vibracije i buku, pruža udobno iskustvo rada. Idealna je za razne poslove orezivanja u vrtovima i šumarstvu.
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
- Kompaktna i snažna, za orezivanja stabala ili voćnjaka, a praktična je i za izradu drvenih struktura
- Automatsko podmazivanje lanca
- Poluga za otključavanje za sprječavanje slučajnog uključivanja
- Pomični štitnik pokriva vrh oštrice i postupno se otvara kako pila reže dublje u granu
- Zamjena i zatezanje lanca pile bez upotrebe alata
Tehničke specifikacije
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Dostava | Besplatna dostava |
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Zapremnina ulja | 0,055 l |
| Korak lanca | 0,325 “ |
| Širina utora | 1,1 mm |
| Dužina mača pile | 150 mm |
| Brzina lanca | 8 m/s |
| Buka: zvučni tlak | 79,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 87,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: piljenje | 4,8 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 459 x 90 x 249 mm |
| Težina | 2,0 kg |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..