449,00 KM
CG100DZA je kompaktan i lagan pištolj za zaptivanje, koji se napaja 10,8 V ili 12 V Li-ion kliznim baterijama (nije uključeno) za isporuku do 5000 N maksimalne potisne sile doziranja.
Nema na stanju
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
Z MODEL – ISPORUČUJE SE BEZ BATERIJE I PUNJAČA!
- 360º rotirajuća brtvena ručka
- Funkcija za sprječavanje curenja viška sredstva za brtvljenje prilikom otpuštanja prekidača
- LED svjetlo upozorava na opasnost od preopterećenja.
- Ugrađeno LED svjetlo s funkcijom svijetljenja nakon završetka rada
- Podešavanje brzine
- Ergonomski dizajn pruža izvrsnu kontrolu i upravljivost uređaja
Tehničke specifikacije
| Brand | Makita |
|---|---|
| Dostava | Besplatna dostava |
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Napon akumulatora | 12 V max – CXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja - slobodni hod | 0 – 28 mm/s |
| Maks. sila potiska | 5.000 N |
| Dimenzije (D x Š x V) | 404x108x259 mm |
| Težina | 2,1 kg |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..