999,00 KM
Makita HS004GZ je robustna aku ručna kružna pila s 40V i listom pile promjera 190/185 mm. Sa širinom rezanja do 62,5/60 mm, pruža precizne rezultate. Kompaktnog dizajna s dimenzijama 337 x 210 x 290 mm, idealna je za različite radne zadatke. Nudi nisku razinu buke i vibracija za udoban rad. Pogodna je za rezanje drva i metala. Maksimalna kvaliteta i performanse za profesionalce i hobiste.
Nema na stanju
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
Jaka i brza 190 mm kružna pila s mogućnošću podešavanja nagiba do 48°. Opremljena Auto-start Wireless System (AWS) tehnologijom za bežičnu komunikaciju između akumulatorske mašine i akumulatorskog usisavača. Mašina se može direktno postaviti na Makita vodilicu bez adaptera. Ima Automatic Torque Drive Technology (ADT): elektronski prilagođava brzinu i obrtni moment mašine kako bi očuvao snagu. Standardno opremljena efikasnim listom pile, omogućava brže, preciznije i duže rezanje s jednim punjenjem baterije. Povećana sigurnost: ima električnu kočnicu motora, tako da se list pile brzo zaustavlja. Soft start funkcija omogućava lagano pokretanje mašine. Protok zraka uklanja piljevinu s mašine. Dvostruko LED osvjetljenje: osvjetljava list pile i liniju rezanja za bolji pregled rada. Prikladno za vanjsku upotrebu, zahvaljujući eXtreme Protection Technology (XPT) koja štiti od prodora prašine i vlage. Trajna, energetski učinkovita i bez održavanja kolska bezčetkasta motor s elektronskom kontrolom. Komunikacija između mašine i baterije maksimizira performanse mašine i osigurava bateriju. Moguća je vanjska ekstrakcija prašine. Potplat i zaštitni poklopac od lijevanog magnezija: laganiji su. Maksimalna dubina rezanja je 62,5 mm.
Tehničke specifikacije
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 1-2 radna dana |
| Dostava | Besplatna dostava |
| Napon akumulatora | 40 V max – XGT |
| Kapacitet akumulatora | 2,5 / 4,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja - slobodni hod | 6.000 min-1 |
| List pile (Ø) | 190/185 mm |
| Provrt lista pile (Ø) | 15,88/20/30 mm |
| Maks. širina rezanja (0°) | 62,5/60 mm |
| Maks. širina rezanja (45°) | 44,5/43 mm |
| Maks. širina rezanja (56°) | 41/41 mm |
| Buka: zvučni tlak | 93 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 104 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije: rezanje drva | 2,5 m/s² |
| Vibracije: rezanje metala | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 337 x 210 x 290 mm |
| Težina | 4,7 kg |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..