889,00 KM
Zamislite mogućnosti s četiri različita postolja, uz dodatak dvostrukog LED svjetla za nevjerojatnu preciznost i prilagodljivost brzine koja je tu da ispuni sve vaše potrebe. Predstavljamo vam akumulatorsku glodalicu – vašeg najboljeg partnera za besprijekorne rezultate!
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
Z model – isporučuje se bez akumulatora i punjača
Razne kombinacije s 4 različita postolja
Mogućnost upotrebe nastavka za usisavanje
Dvostruko LED svjetlo osvjetljava oštricu i liniju reza
Razne kombinacije s 4 različita postolja
Mogućnost upotrebe nastavka za usisavanje
Dvostruko LED svjetlo osvjetljava oštricu i liniju reza
Regulator za podešavanje broja okretaja
Kontrolni mehanizam brzine za različite brzine vrtnje
Tehničke specifikacije
| Brand | Makita |
|---|---|
| Dostava | Besplatna dostava |
| Garancija | 3 godine |
| Rok isporuke | 15-30 radnih dana |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja - slobodni hod | 10.000 – 30.000 min-1 |
| Promjer prihvata alata | 6/8 mm |
| Buka: zvučni tlak | 78 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije: rezanje utora na vlaknastoj ploči srednje gustoće (MDF) | 4,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 134x89x226 mm |
| Težina | 2,1 kg |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..