169,00 KM Original price was: 169,00 KM.139,90 KMCurrent price is: 139,90 KM.
Makita – Akumulatorski udarni odvijač DTD156Z. Snažan alat visokih performansi koji je kompaktan i praktičan.
Opremljen ugrađenim LED svjetlom koje osigurava dobru vidljivost rada, mekanom i ergonomski dizajniranom ručkom za udobno rukovanje te kopčom za pojas za praktično nošenje. Idealan za različite primjene kao što su zatezanje i odvijanje vijaka.
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
Snažan, visokih performansi i kompaktniji
Ugrađeno LED svjetlo s funkcijom svijetljenja nakon završetka rada
Mekana i gumom presvučena ergonomski dizajnirana ručka
Kopča za pojas omogućava pričvršćivanje držača akumulatora na pojas, itd.
Tehničke specifikacije
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 Godine |
| Rok isporuke | 1-2 Radna dana |
| Napon akumulatora | 18 V – LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja - slobodni hod | 0 – 2.500 min-1 |
| Broj udaraca | 0 – 3.000 min-1 |
| Kapacitet strojnih vijaka | M4 – M8 |
| Kapacitet standardnih vijaka | M5 – M14 |
| Kapacitet vijka visoke čvrstoće | M5 – M12 |
| Grubi navoj vijka | 22 – 125 mm |
| Prihvat alata | 1/4 “ |
| Vrsta prihvata | Šesterokutan |
| Moment zavrtanja (visoki) | 155 Nm |
| Buka: zvučni tlak | 92 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 103 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije: udarno zavrtanje | 10 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 143 x 79 x 241 mm |
| Masa prema EPTA | 1,6 kg |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..