159,00 KM Original price was: 159,00 KM.134,90 KMCurrent price is: 134,90 KM.
Makita DF001DW: Kompatan 3,6V akumulatorski štapni odvijač s ugrađenom Li-ion baterijom i LED svjetlom.
81-dijelni set pribora, 2 oblika rada, ergonomska ručka, magnetni držač bita, dolazi s punjačem i u praktičnom koferu. Idealno za rad u skučenim prostorima!
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
Makita štapni odvijač DF001DW je veoma isplativ, lagan i kompaktan alat sa ugrađenom 3.5V 1.5 Li-ion baterijom koji će da zadovolji Vaše potrebe pri zavrtanju šarafa.
Isporučuje se u koferu sa 81-dijelnim priborom i punjačem (micro USB). Ima mogućnost rotacije u dva smjera. Može se koristiti u dva oblika, ravno ili pištoljski. Ergonomski dizjanirana mekana ručka. Koristite u ravnini ili u obliku pištolja. Okidač za promjenu smjera i pokretanje. Ugrađeno LED radno svjetlo za veću osvijetljenost rada. Idealan za primjenu u skučenim prostorima. Magnetni držač bita.
Tehničke specifikacije
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 Godine |
| Rok isporuke | 1-2 Radna dana |
| Napon | 3.6 V |
| Baterija Li-ion (ugrađena) | 1.5 Ah |
| Vrijeme punjenja | 3-5 h |
| Broj obrtaja bez opterećenja | 220 min1 |
| Vrsta prihvata | 1/4″ šestougaoni |
| Maksimalni stezni momenat | 4 Nm |
| Kapacitet zavrtanja | Drveni vijak Ø3.8mm x 32mm mm |
| Vibracije bez opterečenja | 2.5 m/sec² |
| Vibracija K factor | 1.5 m/sec² |
| Buka (zvučni pritisak) | 70 dB(A) |
| Buka K factor | 3 dB(A) |
| Ukupna dužina | 287 mm |
| Težina | 0.36 kg |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..