296,90 KM
Besplatna dostava
Za narudžbe preko 200 KM
Način plaćanja
Gotovinski prilikom dostave proizvoda, žiralno, kartično do 36 rata ili preko MKD Mikrofin
Mogućnost povrata
Omogućavamo povrat robe u roku od 15 dana od kupovine i garantujemo povrat novca.
Akumulatorska svjetiljka lampa DEBDML812 14,4 / 18 V LXT
Makita® 18V LXT® LED svjetiljka/reflektor (DEBDML812) pruža snažno osvjetljenje, svestranost i praktičnost. Svjetiljka ima 4 načina rada: reflektor sa snagom od 600 lumena, široki snop sa snagom od 1000 lumena, kombinirani režim reflektor/široki snop sa snagom od 1250 lumena, te stroboskop.
Brzo punjiva Makita® 18V LXT® baterija omogućava do 7 sati neprekidnog osvjetljenja u režimu reflektora (uz korištenje 18V LXT® litij-jonske baterije od 5,0 Ah, koja se prodaje zasebno).
Tehničke specifikacije
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 1 godina |
| Rok isporuke | 2-5 radnih dana |
| Dostava | Besplatna dostava |
| Napon akumulatora | 14,4 / 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Vrijeme korištenja | 8,5 h |
| Model | DEBDML812 |
| Svjetlosni tok | 600 / 1.000 / 1.250 lm |
| Osvjetljenost | 71.000 / 520 / 51.000 lx |
| Dimenzije (D x Š x V) | 313 x 119 x 115 mm |
| Težina | 1,6 kg |
Brza dostava sa Express One: 24/48h
Uživajte u brzoj dostavi vaših narudžbi putem Express One kurirske službe u roku od 24 do 48 sati od trenutka naručivanja, osim vikendom. Za sve narudžbe čija vrijednost prelazi 200 KM, dostava je potpuno besplatna! Za iznose ispod 200 KM, cijena dostave iznosi 9 KM.
Raznolike opcije plaćanja
Nudimo vam različite opcije plaćanja kako biste mogli izabrati onu koja vam najviše odgovara. Sve cijene su izražene u KM sa uključenim PDV-om. Opcije plaćanja uključuju:
Gotovinsko plaćanje pri isporuci
Plaćanje virmanom (žiralno)
Plaćanje karticama jednokratno
Plaćanje karticama na do 36 rata
Uz našu brzu dostavu i fleksibilne opcije plaćanja, osiguravamo vam jednostavno i povoljno iskustvo kupovine.

Recenzije
Još nema recenzija..